csmrtr

csmrtr
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 07 Sep 2015
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: SPURDÖ SPÄRDE X-DDDDDDDD

more Recent Ratings

70 57% The Outlaw Josey Wales (1976) - Rated 08 Sep 2015
60 25% Collateral (2004) - Rated 08 Sep 2015
70 57% Miami Vice (2006) - Rated 08 Sep 2015
60 25% Public Enemies (2009) - Rated 08 Sep 2015
55 7% Blackhat (2015) - Rated 08 Sep 2015
55 7% Solaris (1972) - Rated 08 Sep 2015
65 39% The Mirror (1975) - Rated 08 Sep 2015
75 75% Stalker (1979) - Rated 08 Sep 2015
70 57% The Sacrifice (1986) - Rated 08 Sep 2015
99 96% The Conversation (1974) - Rated 08 Sep 2015