csnead06

csnead06
Movie Buff - 200 Film Ratings
Member Since: 08 Sep 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 73% Oh, Woe is Me (1993) - Rated 19 Sep 2016
87 59% Mean Creek (2004) - Rated 10 Sep 2016
89 73% Palo Alto (2014) - Rated 10 Sep 2016
88 66% Wild (2014) - Rated 10 Sep 2016
88 66% The One I Love (2014) - Rated 10 Sep 2016
86 50% 2 or 3 Things I Know About Her (1967) - Rated 10 Sep 2016
86 50% Joe (2014) - Rated 10 Sep 2016
89 73% The Raid 2 (2014) - Rated 10 Sep 2016
93 95% Birdman (2014) - Rated 10 Sep 2016
86 50% Foxcatcher (2014) - Rated 10 Sep 2016