Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
csnead06

Movie Buff - 200 Film Ratings

Member Since: Sep 8, 2016

more Recent Ratings
Check out csnead06's...
89 73% Oh, Woe is Me (1993) - Sep 19, 2016
87 59% Mean Creek (2004) - Sep 10, 2016
89 73% Palo Alto (2014) - Sep 10, 2016
88 66% Wild (2014) - Sep 10, 2016
88 66% The One I Love (2014) - Sep 10, 2016
86 50% 2 or 3 Things I Know About Her (1967) - Sep 10, 2016
86 50% Joe (2014) - Sep 10, 2016
89 73% The Raid 2 (2014) - Sep 10, 2016
93 95% Birdman (2014) - Sep 10, 2016
86 50% Foxcatcher (2014) - Sep 10, 2016