cswenson

cswenson
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 01 Nov 2014
Location: Australia, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 98% Clueless (1995) - Rated 01 Nov 2014
90 64% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 01 Nov 2014
90 64% The Croods (2013) - Rated 01 Nov 2014
90 64% Frozen (2013) - Rated 01 Nov 2014
95 88% WALL·E (2008) - Rated 01 Nov 2014
90 64% Never Been Kissed (1999) - Rated 01 Nov 2014
80 22% The Lake House (2006) - Rated 01 Nov 2014
90 64% Titanic (1997) - Rated 01 Nov 2014
70 9% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 01 Nov 2014
90 64% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 01 Nov 2014