Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
cswinko

Movie Buff - 172 Film Ratings

Member Since: Sep 8, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
89 55% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Sep 08, 2018
84 20% Superman III (1983) - Sep 08, 2018
88 40% Wag the Dog (1997) - Sep 08, 2018
90 72% Apocalypse Now (1979) - Sep 08, 2018
88 40% Super Size Me (2004) - Sep 08, 2018
92 87% A Clockwork Orange (1971) - Sep 08, 2018
90 72% Django Unchained (2012) - Sep 08, 2018
99 99% WALL·E (2008) - Sep 08, 2018
90 72% Revenge of the Nerds (1984) - Sep 08, 2018
83 17% The Weather Man (2005) - Sep 08, 2018