Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
cubsdem

Flick Fan - 26 Film Ratings

Member Since: May 5, 2019

Location: Spain

more Recent Ratings
92 82% Mad Max: Fury Road (2015) - May 05, 2019
92 82% Die Hard (1988) - May 05, 2019
86 53% Young Frankenstein (1974) - May 05, 2019
94 92% The Silence of the Lambs (1991) - May 05, 2019
90 73% A Few Good Men (1992) - May 05, 2019
86 53% The Karate Kid (1984) - May 05, 2019
96 98% Groundhog Day (1993) - May 05, 2019
85 44% Now You See Me (2013) - May 05, 2019
88 63% John Wick (2014) - May 05, 2019
70 11% Pineapple Express (2008) - May 05, 2019