cuda1337

cuda1337
Movie Buff - 254 Film Ratings
Member Since: 22 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 93% Avengers: Endgame (2019) - Rated 18 Jan 2020
70 7% The Boss (2016) - Rated 10 Jul 2016
78 18% Keanu (2016) - Rated 10 Jul 2016
90 71% Need for Speed (2014) - Rated 26 Jun 2016
70 7% Her (2013) - Rated 26 Jun 2016
82 31% The Right Kind of Wrong (2013) - Rated 26 Jun 2016
78 18% Green Lantern (2011) - Rated 26 Jun 2016
87 51% The Town (2010) - Rated 26 Jun 2016
75 13% Accepted (2006) - Rated 26 Jun 2016
83 35% Race (2016) - Rated 07 Jun 2016