culblueswan

culblueswan
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 24 Jan 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 41% Don't Think Twice (2016) - Rated 13 Feb 2017
90 95% Sully (2016) - Rated 13 Feb 2017
80 70% How to Train Your Dragon 2 (2014) - Rated 24 Jan 2017
55 12% Home Alone (1990) - Rated 24 Jan 2017
40 4% The Tourist (2010) - Rated 24 Jan 2017
78 62% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 24 Jan 2017
65 29% Rush (2013) - Rated 24 Jan 2017
70 41% Mission: Impossible III (2006) - Rated 24 Jan 2017
83 79% 300 (2007) - Rated 24 Jan 2017
64 20% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 24 Jan 2017