cullen

cullen
Cinema Addict - 1504 Film Ratings
Member Since: 15 Sep 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 28% Paycheck (2003) - Rated 15 Sep 2014
70 55% A History of Violence (2005) - Rated 15 Sep 2014
90 95% Children of Men (2006) - Rated 15 Sep 2014
100 99% Mr. Smith Goes to Washington (1939) - Rated 15 Sep 2014
60 28% Lake Dead (2007) - Rated 15 Sep 2014
90 95% 28 Days Later (2002) - Rated 15 Sep 2014
70 55% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 15 Sep 2014
70 55% Wayne's World 2 (1993) - Rated 15 Sep 2014
60 28% K-19: The Widowmaker (2002) - Rated 15 Sep 2014
50 10% Mr. Deeds (2002) - Rated 15 Sep 2014