Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
cupofcoffee

Movie Buff - 144 Film Ratings

Member Since: Nov 15, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out cupofcoffee's...
89 89% The Iron Lady (2011) - Dec 02, 2018
80 75% Bal (2010) - Dec 01, 2018
50 11% We're the Millers (2013) - Nov 20, 2018
65 33% King Arthur (2004) - Nov 20, 2018
55 15% In Time (2011) - Nov 20, 2018
80 75% Midnight in Paris (2011) - Nov 20, 2018
65 33% Fight Club (1999) - Nov 20, 2018
25 3% Love and Other Drugs (2010) - Nov 20, 2018
58 17% 17 Again (2009) - Nov 20, 2018
70 46% The Departed (2006) - Nov 20, 2018