curidge

curidge
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2009
Location: Bulgaria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 13% Judge Dredd (1995) - Rated 05 Jan 2009
45 2% Elektra (2005) - Rated 05 Jan 2009
80 50% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 05 Jan 2009
70 29% End of Days (1999) - Rated 05 Jan 2009
80 50% Pay It Forward (2000) - Rated 05 Jan 2009
75 38% 25th Hour (2002) - Rated 05 Jan 2009
80 50% Broken Flowers (2005) - Rated 05 Jan 2009
95 75% Road to Perdition (2002) - Rated 05 Jan 2009
80 50% Die Hard (1988) - Rated 05 Jan 2009
90 65% Death Proof (2007) - Rated 05 Jan 2009