cursedcrew

cursedcrew
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2018
Location: Turkey
Bio: you know who i am

more Recent Ratings

85 61% Snatch (2000) - Rated 02 Feb 2019
75 25% Moonlight (2016) - Rated 02 Feb 2019
70 13% Horrible Bosses (2011) - Rated 02 Feb 2019
75 25% Meet Joe Black (1998) - Rated 02 Feb 2019
80 40% The Departed (2006) - Rated 02 Feb 2019
90 83% Gangs of New York (2002) - Rated 02 Feb 2019
90 83% The Basketball Diaries (1995) - Rated 02 Feb 2019
70 13% Thelma & Louise (1991) - Rated 02 Feb 2019
85 61% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 02 Feb 2019
90 83% Catch Me If You Can (2002) - Rated 02 Feb 2019