curtis1

curtis1
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 03 Nov 2021
Location: PLYMOUTH, Devon, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 63% There Will Be Blood (2007) - Rated 04 Nov 2021
90 63% Parasite (2019) - Rated 03 Nov 2021
71 16% The Many Saints of Newark (2021) - Rated 03 Nov 2021
70 11% Spectre (2015) - Rated 03 Nov 2021
92 80% Casino Royale (2006) - Rated 03 Nov 2021
89 50% Skyfall (2012) - Rated 03 Nov 2021
90 63% No Time to Die (2021) - Rated 03 Nov 2021
88 38% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 03 Nov 2021
89 50% Blade Runner (1982) - Rated 03 Nov 2021
90 63% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 03 Nov 2021