Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
curtoast

Film Freak - 621 Film Ratings

Member Since: May 21, 2017

Location: USA

more Recent Ratings
85 69% Ai no mukidashi (2008) - Nov 30, 2020
88 83% Paprika (2006) - Nov 29, 2020
86 75% Roman Holiday (1953) - Nov 26, 2020
80 50% First Blood (1982) - Nov 22, 2020
86 75% Floating Weeds (1959) - Nov 20, 2020
75 33% The Great Train Robbery (1903) - Nov 19, 2020
88 83% The Rules of the Game (1939) - Nov 19, 2020
85 69% A Trip to the Moon (1902) - Nov 19, 2020
78 43% Gladiator (2000) - Nov 16, 2020
88 83% His Girl Friday (1940) - Nov 16, 2020