We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

cxbrix

Flick Fan - 20 Film Ratings

Member Since: Sep 18, 2020

Location: USA

more Recent Ratings

100 77% Gomorrah (2014) - Jan 09, 2021
85 37% The Matrix (1999) - Jan 09, 2021
100 77% ZeroZeroZero (2020) - Jan 09, 2021
100 77% Delicatessen (1991) - Sep 18, 2020
90 47% Brazil (1985) - Sep 18, 2020
100 77% Uncut Gems (2019) - Sep 18, 2020
100 77% Good Time (2017) - Sep 18, 2020
100 77% Enter the Void (2010) - Sep 18, 2020
100 77% Requiem for a Dream (2000) - Sep 18, 2020
90 47% Blade Runner 2049 (2017) - Sep 18, 2020