cybersam

cybersam
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 16 Sep 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 93% The Matrix (1999) - Rated 19 Sep 2016
85 37% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 19 Sep 2016
95 75% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 19 Sep 2016
90 54% Babes in Toyland (1934) - Rated 19 Sep 2016
100 93% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 19 Sep 2016
90 54% Fahrenheit 451 (1966) - Rated 19 Sep 2016
100 93% Modern Times (1936) - Rated 19 Sep 2016
95 75% A Clockwork Orange (1971) - Rated 19 Sep 2016
95 75% On the Beach (1959) - Rated 19 Sep 2016
95 75% Silent Running (1972) - Rated 19 Sep 2016