cygm

cygm
Movie Buff - 268 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 86% Inglourious Basterds (2009) - Rated 07 Oct 2012
60 49% Celda 211 (2009) - Rated 07 Oct 2012
100 86% Black Book (2006) - Rated 07 Oct 2012
70 53% Inside Job (2010) - Rated 07 Oct 2012
40 31% Coyote Ugly (2000) - Rated 07 Oct 2012
70 53% V for Vendetta (2006) - Rated 07 Oct 2012
40 31% Coraline (2009) - Rated 07 Oct 2012
60 49% Atonement (2007) - Rated 07 Oct 2012
100 86% Face/Off (1997) - Rated 07 Oct 2012
100 86% The Mask (1994) - Rated 07 Oct 2012