cynmrom

cynmrom
Movie Buff - 312 Film Ratings
Member Since: 13 Apr 2014
Location: Huntington Beach , CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 49% Sixteen Candles (1984) - Rated 14 Apr 2014
68 43% Juno (2007) - Rated 14 Apr 2014
80 70% Life of Pi (2012) - Rated 14 Apr 2014
65 40% Almost Famous (2000) - Rated 14 Apr 2014
79 65% X-Men: First Class (2011) - Rated 14 Apr 2014
60 32% Ghostbusters (1984) - Rated 14 Apr 2014
59 27% The Ides of March (2011) - Rated 14 Apr 2014
83 75% White Men Can't Jump (1992) - Rated 14 Apr 2014
97 98% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 14 Apr 2014
30 10% Spaceballs (1987) - Rated 14 Apr 2014