cyrusx

cyrusx
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 19 Aug 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 70% Donnie Darko (2001) - Rated 19 Aug 2007
70 49% Downfall (2004) - Rated 19 Aug 2007
86 70% Team America: World Police (2004) - Rated 19 Aug 2007
90 81% Blow (2001) - Rated 19 Aug 2007
79 60% Fight Club (1999) - Rated 19 Aug 2007
65 45% The Blues Brothers (1980) - Rated 19 Aug 2007
71 51% Office Space (1999) - Rated 19 Aug 2007
2% Clerks (1994) - Rated 19 Aug 2007
85 67% Big Fish (2003) - Rated 19 Aug 2007
76 58% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 19 Aug 2007