d0x360

d0x360
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 30 May 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 71% Misery (1990) - Rated 30 May 2021
78 47% Anger Management (2003) - Rated 30 May 2021
80 58% Rain Man (1988) - Rated 30 May 2021
81 68% Children of Men (2006) - Rated 30 May 2021
80 58% Blade Runner (1982) - Rated 30 May 2021
80 58% The General's Daughter (1999) - Rated 30 May 2021
82 71% Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) - Rated 30 May 2021
90 94% Battlestar Galactica (2003) - Rated 30 May 2021
88 88% Airplane! (1980) - Rated 30 May 2021
90 94% Fight Club (1999) - Rated 30 May 2021