Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
d1U1Op

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jun 4, 2019

more Recent Ratings
85 55% Red (2010) - Jun 04, 2019
87 75% Evan Almighty (2007) - Jun 04, 2019
85 55% Fast & Furious (2009) - Jun 04, 2019
70 25% Avengers: Age of Ultron (2015) - Jun 04, 2019
50 5% Ant-Man (2015) - Jun 04, 2019
60 15% Pulp Fiction (1994) - Jun 04, 2019
95 95% V for Vendetta (2006) - Jun 04, 2019
92 85% 2012 (2009) - Jun 04, 2019
85 55% Shaun of the Dead (2004) - Jun 04, 2019
80 35% Edge of Tomorrow (2014) - Jun 04, 2019