d1nsdal3

d1nsdal3
Movie Buff - 155 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 51% The Naked Gun 2½: The Smell of Fear (1991) - Rated 14 Dec 2019
90 79% On the Waterfront (1954) - Rated 14 Dec 2019
95 94% Coming to America (1988) - Rated 14 Dec 2019
97 98% Idiocracy (2006) - Rated 14 Dec 2019
83 39% Gone Girl (2014) - Rated 14 Dec 2019
70 6% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Rated 14 Dec 2019
92 88% Falling Down (1993) - Rated 14 Dec 2019
86 51% Backdraft (1991) - Rated 14 Dec 2019
89 73% Best in Show (2000) - Rated 14 Dec 2019
90 79% Maverick (1994) - Rated 14 Dec 2019