D2theAVID

d2theavid
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 18 Nov 2021
Location: St louis, Missouri, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 34% Arrested Development (2003) - Rated 18 Nov 2021
100 84% Community (2009) - Rated 18 Nov 2021
100 84% Parks and Recreation (2009) - Rated 18 Nov 2021
100 84% Letterkenny (2016) - Rated 18 Nov 2021
100 84% Schitt's Creek (2015) - Rated 18 Nov 2021
95 56% Upload (2020) - Rated 18 Nov 2021
100 84% Mindhunter (2017) - Rated 18 Nov 2021
75 15% The Hangover Part II (2011) - Rated 18 Nov 2021
90 40% Free Guy (2021) - Rated 18 Nov 2021
80 25% Logan Lucky (2017) - Rated 18 Nov 2021