Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
d6NuwS

Flick Fan - 59 Film Ratings

Member Since: Mar 9, 2019

more Recent Ratings
35 29% A Knight's Tale (2001) - Mar 09, 2019
45 31% Cloverfield (2008) - Mar 09, 2019
4% Scary Movie (2000) - Mar 09, 2019
67 46% Watchmen (2009) - Mar 09, 2019
70 54% The Nice Guys (2016) - Mar 09, 2019
17 19% Fast Five (2011) - Mar 09, 2019
47 33% Star Trek IV: The Voyage Home (1986) - Mar 09, 2019
6% Super Mario Bros. (1993) - Mar 09, 2019
15 16% Over the Hedge (2006) - Mar 09, 2019
65 44% Moneyball (2011) - Mar 09, 2019