Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
d7CHEF

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Dec 27, 2018

more Recent Ratings
30 10% X-Men: Apocalypse (2016) - Dec 27, 2018
95 96% Steve Jobs (2015) - Dec 27, 2018
80 71% Burn After Reading (2008) - Dec 27, 2018
85 82% Kingsman: The Secret Service (2015) - Dec 27, 2018
65 46% Lethal Weapon (1987) - Dec 27, 2018
40 21% Bridget Jones's Diary (2001) - Dec 27, 2018
70 57% The Matrix (1999) - Dec 27, 2018
40 21% Napoleon Dynamite (2004) - Dec 27, 2018
20 3% Junior (1994) - Dec 27, 2018
60 35% The Tree of Life (2011) - Dec 27, 2018