Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dA6W8e

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Feb 21, 2019

more Recent Ratings
59 12% Spy Kids (2001) - Feb 21, 2019
55 9% Last Action Hero (1993) - Feb 21, 2019
72 49% 10 Cloverfield Lane (2016) - Feb 21, 2019
59 12% Quantum of Solace (2008) - Feb 21, 2019
70 40% Equilibrium (2002) - Feb 21, 2019
72 49% Rescue Dawn (2006) - Feb 21, 2019
68 32% Avatar (2009) - Feb 21, 2019
68 32% Philadelphia (1993) - Feb 21, 2019
87 98% Mad Max: Fury Road (2015) - Feb 21, 2019
85 94% Vertigo (1958) - Feb 21, 2019