Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dBYYi6

Flick Fan - 96 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
80 40% The Crow (1994) - Jan 28, 2020
80 40% Erin Brockovich (2000) - Jan 28, 2020
88 64% Sideways (2004) - Jan 28, 2020
89 74% Django Unchained (2012) - Jan 28, 2020
89 74% Jurassic Park (1993) - Jan 28, 2020
90 87% Jiro Dreams of Sushi (2011) - Jan 20, 2020
85 52% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Jan 20, 2020
90 87% Spirited Away (2001) - Jan 20, 2020
89 74% Psycho (1998) - Jan 20, 2020
89 74% Mean Girls (2004) - Jan 20, 2020