Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dFdZ9A

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Nov 24, 2019

more Recent Ratings
70 50% Mallrats (1995) - Nov 24, 2019
85 77% North by Northwest (1959) - Nov 24, 2019
90 86% Annie Hall (1977) - Nov 24, 2019
100 95% The Thing (1982) - Nov 24, 2019
80 68% Hot Fuzz (2007) - Nov 24, 2019
70 50% The Fifth Element (1997) - Nov 24, 2019
70 50% Robin Hood: Men in Tights (1993) - Nov 24, 2019
25 4% Austin Powers in Goldmember (2002) - Nov 24, 2019
65 31% Children of Men (2006) - Nov 24, 2019
60 18% Saving Private Ryan (1998) - Nov 24, 2019