Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dGeU9M

Flick Fan - 50 Film Ratings

Member Since: Oct 29, 2018

more Recent Ratings
90 92% The Grand Budapest Hotel (2014) - Oct 29, 2018
92 95% The Punisher (2004) - Oct 29, 2018
93 98% Inside Out (2015) - Oct 29, 2018
65 57% Twins (1988) - Oct 29, 2018
75 66% Hollow Man (2000) - Oct 29, 2018
78 73% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Oct 29, 2018
13% Bowling for Columbine (2002) - Oct 29, 2018
13% Vertigo (1958) - Oct 29, 2018
85 85% Waterworld (1995) - Oct 29, 2018
90 92% Team America: World Police (2004) - Oct 29, 2018