Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dHlISw

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Apr 20, 2019

more Recent Ratings
96 45% Moonlight (2016) - Apr 20, 2019
90 15% The Da Vinci Code (2006) - Apr 20, 2019
100 75% Monsters, Inc. (2001) - Apr 20, 2019
95 30% Million Dollar Baby (2004) - Apr 20, 2019
95 30% Saving Private Ryan (1998) - Apr 20, 2019
100 75% District 9 (2009) - Apr 20, 2019
70 5% Avengers: Age of Ultron (2015) - Apr 20, 2019
100 75% Stand by Me (1986) - Apr 20, 2019
100 75% Slumdog Millionaire (2008) - Apr 20, 2019
100 75% The Shawshank Redemption (1994) - Apr 20, 2019