Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dRnxW7

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

more Recent Ratings
96 82% Spirited Away (2001) - Jan 19, 2020
75 32% The Hateful Eight (2015) - Jan 19, 2020
95 75% Trainspotting (1996) - Jan 19, 2020
60 14% Edward Scissorhands (1990) - Jan 19, 2020
85 60% Men in Black (1997) - Jan 19, 2020
88 67% Shrek (2001) - Jan 19, 2020
84 53% North by Northwest (1959) - Jan 19, 2020
80 42% Inside Man (2006) - Jan 19, 2020
47 3% S.W.A.T. (2003) - Jan 19, 2020
99 92% Snatch (2000) - Jan 19, 2020