Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dabears

Movie Buff - 354 Film Ratings

Member Since: Mar 25, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
65 35% Stalker (1979) - Mar 26, 2018
45 17% Damnation (1988) - Mar 26, 2018
40 14% Charulata (1964) - Mar 26, 2018
89 91% America's Sweethearts (2001) - Mar 26, 2018
76 66% Kingdom of Heaven (2005) - Mar 26, 2018
0% Anaconda (1997) - Mar 26, 2018
70 40% Kung Fu Panda (2008) - Mar 26, 2018
35 12% Being John Malkovich (1999) - Mar 26, 2018
57 29% Independence Day (1996) - Mar 26, 2018
70 40% Schindler's List (1993) - Mar 26, 2018