dabond

dabond
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 16% The Master (2012) - Rated 01 Jan 2016
65 23% Jodorowsky's Dune (2014) - Rated 01 Jan 2016
85 83% Spirited Away (2001) - Rated 01 Jan 2016
80 68% 22 Jump Street (2014) - Rated 01 Jan 2016
85 83% GoldenEye (1995) - Rated 01 Jan 2016
78 57% Catch Me If You Can (2002) - Rated 01 Jan 2016
75 45% October Sky (1999) - Rated 01 Jan 2016
60 16% 88 Minutes (2007) - Rated 01 Jan 2016
70 31% I Know What You Did Last Summer (1997) - Rated 01 Jan 2016
75 45% The Whole Ten Yards (2004) - Rated 01 Jan 2016