da_dawg88

dadawg88
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 05 Jun 2006
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 81% Scarface (1983) - Rated 14 Aug 2007
80 62% Old School (2003) - Rated 14 Aug 2007
65 9% The God of Cookery (1996) - Rated 14 Aug 2007
75 37% X-Men (2000) - Rated 14 Aug 2007
85 81% Shaolin Soccer (2001) - Rated 14 Aug 2007
75 37% Ocean's Twelve (2004) - Rated 14 Aug 2007
75 37% X2: X-Men United (2003) - Rated 14 Aug 2007
80 62% Ocean's Eleven (2001) - Rated 14 Aug 2007
90 90% Batman Begins (2005) - Rated 14 Aug 2007
95 96% Snatch (2000) - Rated 14 Aug 2007