daddydevito

Recent Ratings
Check out daddydevito's...
79 58% | Grave of the Fireflies (1988) - May 23, 2021 |
71 42% | Carlito's Way (1993) - May 23, 2021 |
80 61% | Blade Runner (1982) - May 23, 2021 |
96 80% | Pan's Labyrinth (2006) - Apr 24, 2021 |
57 17% | Frankenstein (1931) - Apr 24, 2021 |
91 77% | Another Year (2010) - Apr 24, 2021 |
77 53% | Inside Llewyn Davis (2013) - Apr 24, 2021 |
84 70% | Amour (2012) - Apr 24, 2021 |
62 29% | The Silence of the Lambs (1991) - Apr 24, 2021 |
82 65% | A Summer at Grandpa's (1984) - Apr 24, 2021 |