dadeelio

dadeelio
Movie Buff - 425 Film Ratings
Member Since: 11 Aug 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 1% Doom (2005) - Rated 29 Mar 2014
65 12% Monsters, Inc. (2001) - Rated 29 Mar 2014
40 1% Remember the Titans (2000) - Rated 29 Mar 2014
75 33% A Bittersweet Life (2005) - Rated 29 Mar 2014
59 6% This Is the End (2013) - Rated 23 Aug 2013
"I was expecting so much more. I'm a cheap laugh and Seth Rogen usually gets my sides splitting, but this film just didn't do it for me. I can't recommend it to anyone, and that makes me sad."
72 24% Scanners (1981) - Rated 03 Sep 2012
74 28% The Last Boy Scout (1991) - Rated 03 Sep 2012
70 19% Garden State (2004) - Rated 03 Sep 2012
70 19% Legally Blonde (2001) - Rated 03 Sep 2012
80 66% WarGames (1983) - Rated 03 Sep 2012