daffingtons

daffingtons
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 60% The Happiness of the Katakuris (2001) - Rated 19 Aug 2018
90 60% The AristoCats (1970) - Rated 05 Aug 2018
100 89% The Music Man (1962) - Rated 05 Aug 2018
80 32% The Breakfast Club (1985) - Rated 05 Aug 2018
30 10% Shaun of the Dead (2004) - Rated 05 Aug 2018
90 60% Planes, Trains and Automobiles (1987) - Rated 05 Aug 2018
80 32% Rushmore (1998) - Rated 05 Aug 2018
100 89% Lost in Translation (2003) - Rated 05 Aug 2018
100 89% The Apartment (1960) - Rated 05 Aug 2018
90 60% Intouchables (2011) - Rated 05 Aug 2018