dahaka

dahaka
Movie Buff - 199 Film Ratings
Member Since: 21 Oct 2013
Location: istanbul, ümraniye, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: class

more Recent Ratings

80 52% Rocky Balboa (2006) - Rated 04 Feb 2018
70 18% Scary Movie 2 (2001) - Rated 04 Feb 2018
80 52% Rocky V (1990) - Rated 04 Feb 2018
70 18% The Avengers (2012) - Rated 04 Feb 2018
80 52% Selvi boylum, al yazmalim (1977) - Rated 04 Feb 2018
94 96% Predestination (2014) - Rated 04 Feb 2018
80 52% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 04 Feb 2018
60 5% American Pie Presents: Beta House (2007) - Rated 04 Feb 2018
80 52% Resident Evil: Apocalypse (2004) - Rated 04 Feb 2018
80 52% Source Code (2011) - Rated 04 Feb 2018