daisyg

daisyg
Movie Buff - 364 Film Ratings
Member Since: 20 Mar 2013
Location: Lymington, Hampshire, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 15% Cool Runnings (1993) - Rated 17 Apr 2013
65 44% The Goonies (1985) - Rated 17 Apr 2013
65 44% The Cable Guy (1996) - Rated 17 Apr 2013
75 68% Walk the Line (2005) - Rated 17 Apr 2013
80 79% Sleepy Hollow (1999) - Rated 17 Apr 2013
80 79% The Muppet Christmas Carol (1992) - Rated 17 Apr 2013
65 44% Finding Neverland (2004) - Rated 17 Apr 2013
75 68% Grease (1978) - Rated 17 Apr 2013
80 79% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 17 Apr 2013
75 68% The Lion King (1994) - Rated 17 Apr 2013