daj

daj
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2021
Location: amman, jordan, Jordan
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 97% Spirited Away (2001) - Rated 11 Oct 2021
88 83% Eraserhead (1977) - Rated 11 Oct 2021
81 71% The Pervert's Guide To Ideology (2012) - Rated 11 Oct 2021
87 78% The Pervert's Guide to Cinema (2006) - Rated 11 Oct 2021
90 90% The Century of the Self (2002) - Rated 11 Oct 2021
55 35% The Godfather: Part II (1974) - Rated 11 Oct 2021
11% Eddie Murphy Raw (1987) - Rated 11 Oct 2021
11% Eddie Murphy Delirious (1983) - Rated 11 Oct 2021
81 71% Blue Velvet (1986) - Rated 11 Oct 2021
90 90% Mulholland Drive (2001) - Rated 11 Oct 2021