dakotalor

Recent Ratings
Check out dakotalor's...
100 95% | The Shawshank Redemption (1994) - Apr 29, 2021 |
95 75% | War for the Planet of the Apes (2017) - Apr 29, 2021 |
95 75% | The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Apr 29, 2021 |
85 50% | Evil Dead II (1987) - Apr 29, 2021 |
95 75% | The Godfather: Part II (1974) - Apr 29, 2021 |
35 10% | Spider-Man (2002) - Apr 29, 2021 |
85 50% | Taken 2 (2012) - Apr 29, 2021 |
35 10% | How to Train Your Dragon (2010) - Apr 29, 2021 |
65 25% | The Cabin in the Woods (2012) - Apr 29, 2021 |
75 35% | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Apr 29, 2021 |