Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dalat

Film Freak - 650 Film Ratings

Member Since: Apr 24, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
71 26% United 93 (2006) - Jun 04, 2020
99 98% A Late Quartet (2012) - May 28, 2020
75 34% A Fantastic Woman (2017) - May 28, 2020
61 13% A Bigger Splash (2015) - May 28, 2020
75 34% Brooklyn (2015) - May 28, 2020
44 4% Cast Away (2000) - May 19, 2020
70 24% The Return (2003) - May 13, 2020
83 66% Being John Malkovich (1999) - May 13, 2020
79 47% Eastern Promises (2007) - May 13, 2020
96 95% The Ballad of Buster Scruggs (2018) - May 11, 2020