dale_t

dalet
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2021
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 85% Euphoria (2019) - Rated 18 Feb 2021
90 70% The Lego Movie (2014) - Rated 18 Feb 2021
80 17% A Silent Voice (2016) - Rated 18 Feb 2021
85 37% Archive (2020) - Rated 18 Feb 2021
90 70% Ex Machina (2015) - Rated 18 Feb 2021
85 37% Ghostbusters (2016) - Rated 18 Feb 2021
90 70% Sex Education (2019) - Rated 18 Feb 2021
95 85% Baby Driver (2017) - Rated 18 Feb 2021
95 85% Love, Death & Robots (2019) - Rated 18 Feb 2021
85 37% Godless (2017) - Rated 18 Feb 2021