dallex

dallex
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 04 Sep 2023
Location: Brisbane, Queensland, Australia

more Recent Ratings

96 95% Fleabag (2016) - Rated 04 Sep 2023
86 54% Crashing (2016) - Rated 04 Sep 2023
87 62% Archer (2009) - Rated 04 Sep 2023
78 25% That '70s Show (1998) - Rated 04 Sep 2023
89 75% How I Met Your Mother (2005) - Rated 04 Sep 2023
83 37% New Girl (2011) - Rated 04 Sep 2023
76 12% Friends (1994) - Rated 04 Sep 2023
78 25% Community (2009) - Rated 04 Sep 2023
73 4% The Office (2005) - Rated 04 Sep 2023
95 87% The Good Place (2016) - Rated 04 Sep 2023