dalmora

dalmora
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 04 Mar 2014
Location: Jundiai, SP, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 62% Avatar (2009) - Rated 04 Mar 2014
70 62% National Treasure (2004) - Rated 04 Mar 2014
65 38% Zodiac (2007) - Rated 04 Mar 2014
65 38% Secret Window (2004) - Rated 04 Mar 2014
60 22% The Book of Eli (2010) - Rated 04 Mar 2014
65 38% Ratatouille (2007) - Rated 04 Mar 2014
70 62% Unknown (2011) - Rated 04 Mar 2014
70 62% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 04 Mar 2014
65 38% Transformers (2007) - Rated 04 Mar 2014
70 62% Batman Begins (2005) - Rated 04 Mar 2014