Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
daltonhm8

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 25, 2019

Location: USA

Bio: Don\'t watch movies that often
more Recent Ratings
Check out daltonhm8's...
50 40% Lucky Number Slevin (2006) - Jan 25, 2019
25% X2: X-Men United (2003) - Jan 25, 2019
60 55% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jan 25, 2019
100 85% Cast Away (2000) - Jan 25, 2019
"Has you on edge the entire time"
100 85% Doctor Strange (2016) - Jan 25, 2019
85 65% Men in Black III (2012) - Jan 25, 2019
5% Species (1995) - Jan 25, 2019
50 40% The City of Lost Children (1995) - Jan 25, 2019
100 85% Insidious (2010) - Jan 25, 2019
15% The Truman Show (1998) - Jan 25, 2019