daltontf1212

daltontf1212
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 87% The Sixth Sense (1999) - Rated 16 Oct 2015
75 74% Back to the Future (1985) - Rated 16 Oct 2015
60 20% Spider-Man (2002) - Rated 16 Oct 2015
80 87% Cars (2006) - Rated 16 Oct 2015
75 74% Life of Pi (2012) - Rated 16 Oct 2015
70 55% Dirty Dancing (1987) - Rated 16 Oct 2015
60 20% 12 Monkeys (1995) - Rated 16 Oct 2015
75 74% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 16 Oct 2015
70 55% Enemy at the Gates (2001) - Rated 16 Oct 2015
65 37% Saving Mr. Banks (2013) - Rated 16 Oct 2015