DamienTC

damientc
Film Freak - 962 Film Ratings
Member Since: 28 Sep 2012
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 66% Jojo Rabbit (2019) - Rated 20 Feb 2020
88 94% Marriage Story (2019) - Rated 20 Feb 2020
84 85% Spaced (1999) - Rated 21 Jan 2020
81 78% Hot Fuzz (2007) - Rated 21 Jan 2020
78 66% The World's End (2013) - Rated 21 Jan 2020
80 74% Serpico (1973) - Rated 21 Jan 2020
87 92% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 21 Jan 2020
74 50% Scent of a Woman (1992) - Rated 21 Jan 2020
77 63% Glengarry Glen Ross (1992) - Rated 21 Jan 2020
82 80% Heat (1995) - Rated 21 Jan 2020