damionsipher

damionsipher
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 32% Speed (1994) - Rated 20 Feb 2016
83 54% Blood Diamond (2006) - Rated 20 Feb 2016
87 77% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 20 Feb 2016
82 46% The Rock (1996) - Rated 20 Feb 2016
85 64% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 20 Feb 2016
80 32% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 20 Feb 2016
89 85% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 20 Feb 2016
85 64% Ghostbusters II (1989) - Rated 20 Feb 2016
86 71% Big Hero 6 (2014) - Rated 20 Feb 2016
85 64% Forrest Gump (1994) - Rated 20 Feb 2016