damnisuck

damnisuck
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 06 Nov 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 32% This Is 40 (2012) - Rated 06 Nov 2017
60 12% Orange County (2002) - Rated 06 Nov 2017
84 65% One Hour Photo (2002) - Rated 06 Nov 2017
83 61% The Blair Witch Project (1999) - Rated 06 Nov 2017
73 36% Resident Evil: Extinction (2007) - Rated 06 Nov 2017
86 75% 21 Jump Street (2012) - Rated 06 Nov 2017
71 32% Zack and Miri Make a Porno (2008) - Rated 06 Nov 2017
89 88% Grandma's Boy (2006) - Rated 06 Nov 2017
71 32% Joe Dirt (2001) - Rated 06 Nov 2017
68 22% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Rated 06 Nov 2017